Oferta dla Studentów. EduX – największe na świecie bezpłatne targi edukacyjne online, 16 stycznia 2021

11-01-2021
EDUX, 16 STYCZNIA 2021. NAJWIĘKSZE NA ŚWIECIE BEZPŁATNE TARGI EDUKACYJNE ONLINE

EF EduX to 24-godzinne targi online, ekscytujące warsztaty i wykłady poświęcone nauce języków, podróżom, wymianom kulturowym i międzynarodowej karierze. Uczestnicy targów będą również mogli wygrać jedno z 50 stypendiów naukowych za granicą o wartości do 5000 USD.

Na targach będzie można skorzystać z bezpłatnych testów językowych i za pomocą czatu rozmawiać na żywo z doradcami językowymi EF, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wystarczy bezpłatnie się zarejestrować, aby otrzymać unikalny kod logowania do platformy targowej i korzystać ze wszystkich możliwości w zaciszu własnego domu.

Co nas czeka podczas EduX?

– Ponad 25 wirtualnych wycieczek po kampusie

– Ponad 30 wykładów i spotkań z ekspertami na temat planowania podróży, kariery i nauki języków obcych

– Ponad 100 doradców językowych EF z 50 krajów dostępnych na czacie

– Ponad 50 warsztatów na różne tematy, np.“How to get into a university in the UK”, “CV Clinic: How to build your international CV”, “How to ace the Cambridge English Exams”, Why better language skills translate to higher salaries”