Bezpłatne warsztaty online dla studentów i absolwentów

11-01-2021
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Białymstoku zaprasza osoby zainteresowane do udziału w warsztatach w formie spotkań online. Wszystkie szkolenia są bezpłatne.

W styczniu 2021 można skorzystać z następujących propozycji warsztatowych online:

• 19.01.2021 – Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
  • 20.01.2021 – Emocje. Kryzysowy zaradnik
  • 22.01.2021 – Stres. Kryzysowy zaradnik
  • 26.01.2021 – Rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej
  • 27.01.2020 – Podlaski rynek pracy – przegląd aktualnych ofert pracy
  • 28.01.2021 – Elementy biznesplanu

Zapisy osób chętnych na warsztaty są prowadzone za pomocą strony internetowej.

Osoby poszukujące pracy, zainteresowane rozwojem zawodowym, założeniem firmy, itp. mogą skorzystać z konsultacji w formie wideorozmowy z doradcą zawodowym. Zapisy także są prowadzone poprzez stronę internetową.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie:  85 74 97 243 lub 244 i mailowo: biciz@wup.wrotapodlasia.pl

Harmonogramy  pozostałych warsztatów można znaleźć na stronie internetowej oraz Facebooku Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Białymstoku.