Bezpłatny Kreator CV dla studentów

11-01-2021

Profesjonalny Kreator CV za darmo dla studentów naszej uczelni!

We współpracy z serwisem employear.com, chcielibyśmy zachęcić wszystkich studentów i absolwentów do zapoznania się z możliwościami Kreatora CV serwisu employear.com.

Specjalnie dla studentów naszej uczelni, przez miesiąc tworzenie, edytowanie, a także pobieranie CV i listów motywacyjnych będzie całkowicie bezpłatne. Wystarczy tylko kilka kroków, aby cieszyć się efektem swojej pracy.

Po rejestracji do serwisu należy wpisać specjalny kod LEPSZY2021, który umożliwia korzystanie z internetowego kreatora CV przez 30 dni bez żadnych opłat.

Szczegóły dotyczące tego, jak stworzyć profesjonalne CV znaleźć można pod adresem: https://www.employear.com/pl/kreator-cv

Zachęcamy do sprawdzenia możliwości Kreatora CV.