Kurs kwalifikacyjny dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy

05-01-2021

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku zaprasza na „Kurs kwalifikacyjny dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy”.

Szkolenie skierowane jest do osób, które:

• posiadają prawo jazdy kategorii B co najmniej przez okres 2 lat,
  • nie są karalne wyrokiem sądu za przestępstwo lub wykroczenie przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym,
  • nie posiadają przeciwskazań zdrowotnych i psychologicznych.

Planowany termin rozpoczęcia szkolenia to 22 stycznia 2020 r.

Zgłoszenia są przyjmowane do 11 stycznia 2020 r.

Zapisy na kurs oraz informacje o szkoleniu: tel. 695 035 551; e-mail: e.baginska@word.bialystok.pl, www.word.bialystok.pl.