Seria webinarów Tech for Her organizowana przez IBM

10-11-2020
Kobieta siedząca przy różowej ścianie.

Szanowni Państwo,

Wraz z naszym zespołem rekrutacji organizujemy w IBM wirtualne wydarzenie (seria webinarów-Tech for Her) skierowane dla kobiet, które chcą rozpocząć swoją karierę w branży IT. W związku z tym kontaktuje się z Państwem, aby poprosić o udostępnienie poniższej informacji studentom :

„Tech for Her – czyli seria webinarów o tym jak być kobietą w IT.

O wzmacnianiu pozycji kobiet w IT wiele się mówi, ale od mówienia lepsze są czyny! IBM Client Innovation Centre organizuje właśnie pierwszą edycję serii webinarów Tech for Her. Co to jest? To seria szkoleń, porad i dyskusji skierowanych do kobiet które chcą rozpocząć swoją karierę w IT.

Dołącz do nas i wysłuchaj praktycznych informacji od specjalistów i dowiedz się jak postawić swoje pierwsze kroki w IT!

Czego dowiesz się na webinarach?
• Jak zaprezentować siebie na rozmowie kwalifikacyjnej żeby pokazać się z najlepszej strony?
• Jak zarządzać zespołem i czego trzeba się nauczyć żeby robić to dobrze?
• Jakie kierunki są dobre na pierwsze kroki w IT?
• Jak można rozwijać się pracując w korporacji?

I wiele więcej!

Wydarzenie trwać będzie od 16 do 19 listopada, a pełna agenda znajduje się tutaj.

Linki do wydarzenia już wkrótce, ale już teraz zachęcamy do mailowego zgłaszania chęci udziału na adres e-mail: patrycja.janosik@ibm.com, a jak tylko linki będą dostępne skontaktujemy się osobiście.”