Amazon Campus zaprasza na wydarzenie online

10-11-2020
Trzy żarówki na górze obrazka, a poniżej teksty promujące wydarzenie z napisem: "Letni staż w Amazon Operations".

Zapraszamy na:

• Warsztat online 18 listopada, który przygotowaliśmy dla studentów zainteresowanych letnim stażem w Amazon Operations
  • Spotkanie online 3 grudnia, podczas którego opowiemy o godzeniu pasji z pracą, o zarządzaniu ludźmi, parametrach efektywności operacji i zrównoważonym rozwoju podczas spotkania z Matyldą, Managerką pracująca z Centrum Operacji Amazon

Jako, że właśnie uruchamiamy nabór na letnie staże 2021, planujemy dwie sesje informacyjne dla studentów zainteresowanych tą tematyką. Druga sesja odbędzie się 14 grudnia.

Podczas  sesji „dive deep” będziemy dzielić się wiedzą zaczerpniętą z naszego otoczenia i doświadczenia biznesowego.