Dni Otwartego Biznesu – intensywne szkolenia dla studentów

26-10-2020
Baner podzielony na dwie części w pionie. Po lewej obrazek ukazujący otwarty laptop oświetlony lampką, z którego wystają liście paproci oraz głowa tygrysa. Z prawej na białym tle logo PZU, hasło warsztatów oraz termin i link do wydarzenia.
To wydarzenie, stworzone dla studentów, w trakcie którego przedstawiciele wybranych obszarów biznesowych dzielą się swoją wiedzą. W tym roku dodatkowo uczestnicy szkoleń będą mieli okazję skonsultować swoje CV z rekruterami PZU. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Można aplikować na więcej niż jedno szkolenie. Obowiązują zapisy i rekrutacja.

Dlaczego warto?
  • Praca w małych grupach
  • Case study PZU
  • Konsultacja CV
  • Feedback od prowadzących
  • Certyfikat
  • Naprawdę angażujące warsztaty
Zbieranie aplikacji trwa do 16 listopada!!
Lokalizacja: online

Jak się zapisać?
–> wejdź na stronę: https://www.pzu.pl/kariera/studenci/dni-otwartego-biznesu
–> wybierz warsztat