Goldman Sachs Engineering Insight Series – wydarzenie dla Studentek i Absolwentek

23-10-2020
Zdjęcie poziome przedzielone na 2 strony. Po prawej osoba stojąca tyłem w kolorowej koszuli na tle wnętrza budynku. Po lewej na białym tle napis: See Yourself Here.

Zapraszamy Studentki z Politechniki Białostockiej do wzięcia udziału w ciekawym 2-dniowym wirtualnym programie prowadzonym przez osoby z zepołu Goldman Sachs Engineering.

Zapraszamy Studentki i Absolwentki zainteresowane technologią i IT – będzie to okazja, żeby porozmawiać o nowych trendach, dowiedzieć się więcej o projektach, nad którymi pracujemy oraz o tematach diversity & inclusion.

Ulotka