VIII edycja Konkursu Etyka w finansach

22-10-2020
Jasno niebieskie tło, na górze z lewej widok wierzowców miasta, z prawej oko ludzkie, na dole tekst informujący o nazwie i terminie wydarzenia
Komisja Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich, po raz ósmy, organizuje Konkurs „Etyka w finansach”.

Jest to konkurs na esej poświęcony wybranemu zagadnieniu odnoszącemu się do etyki w świecie finansów. Adresowany jest on do osób, które nie ukończyły 35 lat. Zachęcamy do przekazania informacji o Konkursie do studentów z Państwa uczelni.

Więcej informacji w załączonej broszurze informacyjnej: Broszura informacyjna