Dyplomatoria 2020

31-08-2020
Na kolorowym tle z uroczystości zakończenia studiów napisy: DYPLOMATORIA 20-03-2020.

Dyplomatoria to ogólnouczelniana uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów na Politechnice Białostockiej. Jest to zwieńczenie okresu studiów w sposób uroczysty. Dyplom zostaje przekazany na ręce absolwenta z rąk Jego Magnificencji Rektora Politechniki Białostockiej prof. dr hab. inż. Lecha Dzienisa oraz Dziakana Wydziału. Na spotkanie z władzami uczelni oraz poszczególnych wydziałów przybywają setki absolwentów w towarzystwie przyjaciół oraz rodzin.
Dyplomy z rąk Rektora i gratulacje od Dziekanów swoich wydziałów nasi absolwenci odbierają w odświętnych togach i biretach. Zaś specjalne wyróżnienia trafiają do studentów z najwyższą średnią i najlepszą oceną na dyplomach.

Uzyskanie dyplomu to ważne wydarzenie. Będziemy je wspominać przez całe nasze życie. Dlatego tak ważne jest, by uczestniczyć w nim razem z kolegami z ławki, z którymi na pewno wielu z was nawiązało szczere i trwałe przyjaźnie. Będzie to chwila godna wspomnień!

Dyplomatoria Politechniki Białostockiej to uroczystość bardzo wyjątkowa.

Momenty wzruszenia przenikają się z momentami szczerego uśmiechu.

Przeżyj to sam, bo będziesz miał czego żałować.

Może to jedyna taka okazja w życiu 😊