Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w Trójboju Siłowym Klasycznym

17-04-2019

Komunikat Końcowy
Podlaskiej Akademickiej Ligi Międzyuczelnianej w Trójboju Siłowym Klasycznym
Białystok 13.04.2019 r.

W dniu 13 kwietnia 2019 r. po raz kolejny w siłowni Akademickiego Centrum Sportu Politechniki Białostockiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Trójboju Siłowym Klasycznym. Zawody rozgrywane są w ramach Podlaskiej Akademickiej Ligi Międzyuczelnianej. Organizatorem wydarzenia był Klub Środowiskowy Akademickiego Związku Sportowego oraz Klub Uczelniany AZS Politechniki Białostockiej
W zmaganiach brało udział 24 zawodniczek i zawodników reprezentujących 6 uczelnie wyższe z regionu. W klasyfikacji drużynowej kobiet zawody wygrała Politechnika Białostocka zdobywając 9 punktów przed Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku ( 5 pkt.) i Uniwersytetem w Białymstoku ( 2 pkt.). Wśród mężczyzn zacięty bój stoczyły Uniwersytet Medyczny w Białymstoku (36 pkt.) i Politechnika Białostocka (33 pkt.) wyprzedzając wyraźnie Wyższą Szkołę Wychowania Fizycznego i Turystyki (8 pkt.), Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Suwałkach (6 pkt.) Uniwersytet w Białymstoku ( 5 pkt.) i Wyższą Szkołę Medyczną (2 pkt.)
WYNIKI INDYWIDUALNE KOBIET:
Imię nazwisko Klub Waga Przysiad Wyciskanie Martwy ciąg Trójbój

Kategoria 57 kg
1 Patrycja Guzy UMB 56,60 60 42,5 120 222,5

Kategoria 67 kg
1. Julia Gejdel PB 60,65 95 45 125 265
2. Kinga Kostrzewa PB 60,35 92,5 50 105 247,5
3. Magda Budzińska Uw B 57,45 87,5 47,5 100 235
4. Izabela Grodzka PB 57,60 45 27,5 70 142,5

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET:

1. Politechnika Białostocka 9 pkt.
2. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku 5 pkt.
3. Uniwersytet w Białymstoku 2 pkt.

WYNIKI INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN :

Imię nazwisko Klub Waga Przysiad Wyciskanie Martwy ciąg Trójbój

Kategoria 59
1 Wojciech Zygmut UMB 58,30 90 110 110 310

Kategoria 66
1 Rafał Nazaruk WSWFiT 65,85 155 137,5 200 492,5

Kategoria 74
3 Adam Malesiński UMB 73,05 150 100 185 435

Kategoria 83
1 Damian Dobecki UMwB 80,50 165 117,5 187,5 470
2 Mateusz Jagłowski PWSZwS 81,10 172,5 107,5 187,5 467,5
3 Bartosz Kryński PB 81,95 155 97,5 180 432,5
4 Samuel Stróż UMB 81,40 140 100 165 405
5 Maciej Bukowski PB 81,90 130 85 135 350
6 Bartosz Jechanowski UMwB 81,40 115 95 135 345
7 Jakub Lewandowski PB 76,50 120 75 140 335

Kategoria 93
1 Łukasz Frankowicz PB 92,95 190 135 230 555
2 Jerzy Kubajewski PB 93,00 195 115 230 540
3 Michał Turowski UwB 84,00 160 100 220 480
4 Jędrzej Kownacki UMwB 88,65 125 125 205 455

Kategoria 105
1 Patryk Naumowicz PB 97,00 225 150 220 595
2 Krzysztof Waszczuk PB 104,90 170 110 200 480
3 Adam Lewko WSMwB 99,60 155 0 0 155
3 Mariusz Szerenos PB 96,00 0 0 0 0

Kategoria 120
1 Jakub Zimnoch UMB 105,50 160 120 200 480

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN:
1. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku 36 pkt.
2. Politechnika Białostocka 33 pkt.
3. Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego
i Turystyki w Białymstoku 8 pkt.
4. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach 6 pkt.
5. Uniwersytet w Białymstoku 5 pkt.
6. Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku 2 pkt.

Organizator zawodów mgr Sławomir Szczerbiński

zdjęcia i post na facebooku


× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.