Terminarz rozgrywek w piłce siatkowej w roku akademickim 2018/2019

11-01-2019

Terminarz rozgrywek w piłce siatkowej kobiet

w roku akademickim 2018/2019.

 

RUNDA II

 

ZESPOŁY DATA GODZINA MIEJSCE
UMB – UwB 24.01.2019

(Czwartek )

18.30 Sala gimnastyczna DS  nr 1 ul. Akademicka 3
WSMed.- PB 24.01.2019

(Czwartek )

18.30 Hala PB ul.Wiejska 41
UwB – PB 26.02.2019

(Wtorek )

18.30 Hala UwB ul. Świerkowa 20a
WSMed. – UMB 28.02.2019

(Czwartek )

18.30 Sala gimnastyczna DS  nr 1 ul. Akademicka 3
WSMed. – UwB 05.03.2019

(Wtorek )

18.30 Hala UwB ul. Świerkowa 20a
PB – UMB 07.03.2019

(Czwartek )

18.30 Hala PB ul.Wiejska 41

 

Godzina podana w terminarzu jest godziną wejścia na halę.

 

Jolanta Tobiś       – 695-922-231     sprawy dotyczące terminarza

Tomasz Grzegorek – 602-441-435  sprawy dotyczące sędziowania

 

Drużyny biorące udział:

 

PB                       Małgorzata Sobolewska         – tel. 502-208-708

UwB                    Mirosław Beń               – tel. 503-726-071

WSMed.              Elżbieta Barańczuk       – tel. 604-152-812

UMB                   Jolanta Tobiś                – tel. 695-922-231

 

Terminarz rozgrywek w piłce siatkowej mężczyzn

w roku akademickim 2018/2019.

 

RUNDA II

 

ZESPOŁY DATA GODZINA MIEJSCE
WSMed. – UwB 17.01.2019

(Czwartek )

20.00 Hala UwB ul. Świerkowa
PWSZ Suwałki – PB I

PWSZ Suwałki – PB II

PWSZ Suwałki –  UwB

21.01.2019

( Poniedziałek)

   
WSMed. – UMB 21.01.2019

( Poniedziałek)

17.00 Sala gimnastyczna DS  nr 1 ul. Akademicka 3
WSWFiT – UwB 24.01.2019

(Czwartek )

20.00 Hala UwB ul. Świerkowa
PWSZ Suwałki – UMB

PWSZ Suwałki – WSWFiT

PWSZ Suwałki – WSMed.

28.01.2019

( Poniedziałek)

   
PB II -UwB 30.01.2019

( Środa)

18.30 Hala PB ul.Wiejska 41
WSWFiT – PB I 30.01.2019

( Środa)

18.30 Hala PB ul.Wiejska 41
UMB – PB II 25.02.2019

( Poniedziałek)

17.00 Sala gimnastyczna DS  nr 1 ul. Akademicka 3
PB II – PB I 27.02.2019

( Środa)

18.30 Hala PB ul.Wiejska 41
WSWFiT – WSMed. 27.02.2019

( Środa)

18.30 Hala PB ul.Wiejska 41
UMB – PB I 04.03.2019

( Poniedziałek)

17.00 Sala gimnastyczna DS  nr 1 ul. Akademicka 3
WSWFiT – PB II 06.03.2019

( Środa)

18.30 Hala PB ul.Wiejska 41
WSMed. – PB I 06.03.2019

( Środa)

18.30 Hala PB ul.Wiejska 41
UwB – UMB 07.03.2019

(Czwartek

20.00 Hala UwB ul. Świerkowa
WSWFiT – UMB 11.03.2019

( Poniedziałek)

17.00 Sala gimnastyczna DS  nr 1 ul. Akademicka 3
PB I – UwB 13.03.2019

( Środa)

18.30 Hala PB ul.Wiejska 41
WSMed. – PB II 13.03.2019

( Środa)

18.30 Hala PB ul.Wiejska 41

 

Godzina podana w terminarzu jest godziną wejścia na halę.

 

Jolanta Tobiś       – 695-922-231     sprawy dotyczące terminarza

Tomasz Grzegorek – 602-441-435  sprawy dotyczące sędziowania

Drużyny biorące udział:

PB                       Stanisław Piątkowski    – tel. 604-600-399

UwB                    Mirosław Beń               – tel. 503-726-071

WSWFiT             Krzysztof Topolański      – tel. 608-888-426

WSM                            Krzysztof Topolański      – tel. 608-888-426

PWSZ Suwałki    Mateusz Kuśmierz                  – tel. 502-518-341

UMB                   Jolanta Tobiś                – tel. 695-922-231


 

zdjęcie tytułowe pobrane z serwisu: https://www.mlive.com/sports/2017/09/ranking_michigans_top_25_volle.html


× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.