1 lipca startuje BialJam – konkurs programowania gier na Politechnice Białostockiej

29-06-2022
1 lipca 2022 r. startuje BialJam na Politechnice Białostockiej

BialJam wraca do gry z przytupem! Już jutro o godz. 11.00 startuje wielki maraton programistów! Drużyny z całej Polski mogą spróbować swoich sił w programowaniu gier na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej.
Do wygrania cenne nagrody ufundowane przez Sponsorów!

Po dwóch latach covidowej nieobecności został reaktywowany BialJam – największy GameJam na Podlasiu! Miłośnicy gier zacierają ręce! To dla nich szansa na samodzielne zaprogramowanie gry, której temat zostanie ogłoszony w dniu wydarzenia.

BialJam to 48 godzin emocji, zabawy i współpracy zespołów programistów. Organizatorzy zadbali, by uczestnicy czuli się komfortowo – zapewniają strefę odpoczynku i darmową pizzę.

Rejestracja zawodników rozpocznie się o godz. 11.00 na Wydziale Informatyki (wejście od strony parkingu za wydziałem oraz od frontu budynku wydziału – mapa).
Drużyny lub osoby indywidualne, które nie zarejestrowały się wcześniej, mogą skorzystać z ostatniej szansy na zapisy – do godz. 12.00.
Po godzinie 22:00 zostaną zamknięte drzwi – będzie można co prawda wyjść, ale nikt nie będzie miał prawa wstępu.

• Niezbędnik Uczestnika, czyli co należy mieć ze sobą:
    własny sprzęt – laptop, PC, przedłużacz
    karimatę/śpiwór
  • Co zapewniają Organizatorzy:
    pizzę x 2 (1x piątek, 1x sobota), tosty
    strefę do spania z poduchami/leżakami
    dostęp do prysznica
  • Harmonogram wydarzenia:
    📌1 lipca (piątek)
    11:00-12:00 – Rejestracja
    12:00-13:00 – Prelekcja i przywitanie uczestników
    13:00 – Podanie głównego tematu GameJamu oraz rozpoczęcie konkursu
    📌2 lipca (sobota)
    Cały dzień – tworzenie gier
    📌3 lipca (niedziela)
    13:00 – Zakończenie części konkursowej
    13:15 – Prezentacje i ocenianie gier (na prezentacje gier wstęp jest wolny – wszyscy chętni mogą obejrzeć efekty pracy programistów)
    16:00 – Wręczenie nagród (w zależności od ilości drużyn godzina wręczenia nagród może ulec zmianie – informacja o tym pojawi się drugiego dnia konkursu).

Warto dołączyć do wydarzenia na FB: TUTAJ

Trzymamy kciuki za Uczestników. Życzymy frajdy programowania!

Organizatorzy: Politechnika Białostocka, Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej, Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej, Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Białostocki
Partnerzy: PyStok
Sponsorzy: softserve, Galaktus, Transition Technologies PSC, Grupa ZPR Media, Netstation, DS 360

Maskotka BialJam2022Kampus PB_ BialJam 2022