SKN Math4You zaprasza do Sejn

10-05-2022
grafika rodzinny piknik matematyczny
Jak zachęcić dzieci do nauki matematyki? Jak odczarować złe wspomnienia ze szkolnych kartkówek? Trzeba przyjść na piknik matematyczny zorganizowany przez studentów z Politechniki Białostockiej! Oni potrafią zaciekawić i pokazać niesztampową stronę matematyki.

Studenckie Koło Naukowe Math4You działające na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej we współpracy z Ośrodkiem Kultury w Sejnach organizuje Rodzinny Piknik Matematyczny.

Studenci zapraszają w sobotę, 28 maja w godz. 10-12 całe rodziny i wszystkich pasjonatów nauki!

Math4You gwarantuje dobrą zabawę i ciekawe wyzwania! Będą układanki fraktalne, zagadki uczące logicznego myślenia, gry i łamigłówki, oryginalny dowód twierdzenia Pitagorasa, a także rozwiązanie częstego problemu kierowców: wyjazd z zatłoczonego parkingu!

Rodzinny Piknik Matematyczny w Sejnach udowodni, że matematyka może być ciekawa, a nawet piękna!

Dołącz do wydarzenia na FB: https://bit.ly/3szhyqP

Filmowe zaproszenie na Rodzinny Piknik Matematyczny w Sejnach od dr Marzeny Filipowicz-Chomko, opiekuna naukowego SKN Math4You:

Filmowe zaproszenie na Rodzinny Piknik Matematyczny w Sejnach od Artura Łapaty z SKN Math4You: