Rejestracja na imprezy festiwalowe na PB

06-04-2022
Nie zwlekaj z zaplanowaniem swojego udziału w imprezach XVIII Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Rejestracja na stronie podlaskifestiwal.pl/rejestracja potrwa tylko do 30 kwietnia!

Politechnika Białostocka przygotowała dla publiczności Festiwalu mnóstwo atrakcji, które przybliżającą prowadzone przez naszych naukowców badania i projekty, ukazują przydatność nauk technicznych w życiu codziennym, rozpalają ciekawość świata i chęć, by wspólnie rozwijać naukę.

Będzie okazja, aby rozwinąć pasje naukowe, spotkać się z ekspertami, a także zwiedzić niedostępne na co dzień laboratoria i pracownie. To przygoda, którą może przeżyć każdy, niezależnie od wieku i posiadanej wiedzy!

Gorąco zachęcamy do spotkań ze studentami i naukowcami, do udziału w prezentacjach, warsztatach i pokazach!

Wstęp na wszystkie imprezy zaplanowane przez Politechnikę Białostocką w ramach XVIII Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki jest BEZPŁATNY.

Należy jednak wcześniej sprawdzić, które z nich są dostępne dla wszystkich, a które wymagają wcześniejszych rejestracji.

👍 WSTĘP WOLNY

10 maja bez wcześniejszej rejestracji można wziąć udział w 30 wydarzeniach organizowanych przez wydziały i jednostki Politechniki Białostockiej
Przejdź do listy imprez PB dostępnych 10 maja bez rejestracji

8 maja, podczas Rodzinnego Pikniku Naukowego na Stadionie Miejskim w Białymstoku zapraszamy na stoiska Politechniki Białostockiej!
Przejdź do listy imprez PB dostępnych 8 maja bez rejestracji

📅 IMPREZY OBJĘTE REZERWACJĄ

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na część imprez festiwalowych, takich jak: wykłady, prezentacje oraz warsztaty OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.

Ze względów porządkowych oraz bezpieczeństwa rejestrację zalecamy szczególnie grupom zorganizowanym (m.in. szkoły, przedszkola).

Rejestracja otwarta jest do 30 kwietnia 2022 r. i obowiązuje wyłącznie na wybrane wydarzenia. Po tej dacie konieczny będzie kontakt indywidualny z koordynatorami poszczególnych wydarzeń w celu zapisania grupy (bądź swobodne przyjście w dniu Festiwalu bez gwarancji, że uda się wziąć udział w wydarzeniu).

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego czekaj na wiadomość e-mailową z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

Podczas zapisów warto skorzystać z funkcji „dodaj do ulubionych”. Serduszko „dodaj do ulubionych” znajdziemy w opisie wydarzenia po prawej stronie. Klikając w serduszka dodajemy kolejne pozycje do zakładki „Twój plan festiwalu”. Plan można dowolnie modyfikować dodając lub usuwając z niego kolejne imprezy. Można go też wydrukować i zabrać ze sobą na festiwal – wtedy będziemy mieć pewność,, że nie zapomnimy o żadnym z interesujących nas wydarzeń. Dostęp do „Twój plan festiwalu” ułatwia też serduszko zlokalizowane w prawym górnym rogu strony głównej serwisu, tuż przy okienku wyszukiwania.

Przejdź do listy imprez PB objętych rezerwacją