Projekt Twoja Nowa Praca

19-05-2021
Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości zaprasza do udziału w projekcie „Twoja Nowa Praca”. Wsparcie skierowane jest do studentów ostatniego roku studiów I lub II stopnia lub osób, które ukończyły studnia nie później niż 5 lat temu, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

W ramach projektu uczestnicy otrzymują wsparcie:

1. Dodatek motywacyjny 400 zł przez 12 miesięcy
  2. Sfinansowanie szkoleń do kwoty 2500 zł na szkolenia zawodowe i 2500 zł na szkolenia językowe.
  3. Pomoc w znalezieniu stażu/pracy.
  4. Wsparcie doradcy zawodowego: pomoc w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych i przygotowaniu do rozmowy o pracę itp.
  5. Wyjazd integracyjny 3 dniowy i pobyt w górach (jeżeli pandemia tego nie wykluczy).

Zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy do aplikowania przez formularz rekrutacyjny na stronie projektu lub pod nr telefonu: