Jak badać interdyscyplinarnie? – warsztaty online

11-05-2021
Grafika ilustracyjna: Jak badać interdyscyplinarnie?
W imieniu Koła Naukowego Interdyscyplinarnych Działań Europejskich na Uniwersytecie Wrocławskim zapraszamy na wykład online dr Anny Kurpiel – adiunkta w Katedrze Nauk Społecznych i Ekonomicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Podczas warsztatów opowie o tym, jak i kiedy najlepiej badać interdyscyplinarnie oraz jakie pułapki czyhają na badaczy.

Warsztaty „Jak badać interdyscyplinarnie? Rozwój naukowy a łączenie różnych metod badawczych” odbędą się 13 maja 2021 r. w godz. 17:00 – 18:15 na platformie ZOOM.

Warsztaty mają charakter otwarty, więc każdy zainteresowany może wziąć udział!

Osoby, które zarejestrują w nich swój udział na dzień przed wykładem otrzymają drogą mailową link do platformy Zoom.

Link do rejestracji na warsztaty.

Informacje nt. warsztatów (tematyka, zapisy) znajdują się w wydarzeniu na serwisie Facebook.