Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych

10-05-2021
Regaty. Grafika
Mazurska Szkoła Żeglarstwa we współpracy z Polskim Związkiem Żeglarzy Niepełnosprawnych zapraszają pełnoletnie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na „Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych”.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla uczestników (zakwaterowanie, wyżywienie, sprzęt, instruktorzy, pomoce naukowe). Zadanie jest współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Warsztaty odbędą się w Międzynarodowym Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku w terminach:

• 29 czerwca – 12 lipca 2021 r.
  • 14 lipca – 27 lipca 2021 r.
  • 29 lipca – 11 sierpnia 2021 r.
  • 13 sierpnia – 26 sierpnia 2021 r.
  • 21 września – 4 października 2021 r.
  • 6 października – 19 października 2021 r.

Ilość uczestników ograniczona.

Informacje na stronie Mazurskiej Szkoły Żeglarstwa