Politechnika na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym PERSPEKTYWY

09-03-2021
Uwaga maturzyści! Wielkimi krokami zbliżają się terminy egzaminów, a wraz z nimi, decyzja związana z wyborem uczelni i kierunku studiów. Dlatego zapraszamy Was do udziału w Salonie Maturzystów Perspektywy online.

W sobotę, 13 marca, czekamy na Was – uczniów ostatnich klas liceów i techników – na wirtualnym stoisku. Między godz. 10 a 15 będziemy informować o kierunkach studiów w rekrutacji 2021, krok po kroku omówimy zapisy kandydatów. Dzięki filmowym wizytówkom odwiedzicie nasze wydziały, spotkacie się ze studentami. W trakcie wydarzenia chętnie odpowiemy na Wasze pytania czacie. Dodatkowo, na scenie głównej wydarzenia wystąpią Tomasz Pawłowicz, student leśnictwa oraz dr inż. Paweł Tadejko, wykładowca z Wydziału Informatyki PB. Warto posłuchać, co powiedzą o warunkach studiowania na Politechnice Białostockiej – największej uczelni technicznej w regionie.

Już dziś zarejestruj się jako uczestnik Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2021. Link wydarzenia: salon.perspektywy.pl/2021/forms/salon-szkol-wyzszych

Większość materiałów prezentowanych podczas Salonu Maturzystów Perspektywy będziecie mogli obejrzeć o dowolnej porze na www.studiujnaPB.pl

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2021 jest organizowany przez Fundację Perspektywy we współpracy z MEiN, OKE i uczelniami z całej Polski. Nasza uczelnia będzie jednym z wystawców tego wydarzenia. Warto dodać, że pod hasłem „Studiuj w Białymstoku” będziemy też promować nasze piękne miasto, w którym kształci się ponad 30 tys. studentów! W kampanii „Studiuj w Białymstoku” łączymy swoje siły z Urzędem Miasta w Białymstoku, Uniwersytetem w Białymstoku, Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku.

W sobotę, 13 marca w godz. 10-15, dołączcie do nas i odwiedźcie Politechnikę Białostocką na wirtualnym stoisku informacyjnym!

Organizatorzy zapewniają, że maturzyści, którzy odwiedzą stoisko Perspektyw otrzymają e-booka z „Informatorem dla Maturzystów 2021”.

Zapraszamy!

Grafika ilustracyjna. Zaproszenie na Międzynarodowy Salon Edukacyjny w dniu 13 marca