Konferencja Naukowa „Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych”

09-03-2021
Ruszyła rejestracja uczestników 52. Konferencji Naukowej „Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych” oraz The International Colloquium Modern Technology in Construction – Challenges in 21st Century. W imieniu Komitetu Organizacyjnego już dziś zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, które zaplanowane jest w dniach 18-20 października 2021 r. w Białowieży.

Należy podkreślić, że konferencja ta jest ważnym elementem obchodów jubileuszu 70-lecia Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej.

Celem 52. Konferencji Naukowej „Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych” oraz międzynarodowego kolokwium na temat wyzwań technologicznych nowoczesnego budownictwa jest prezentacja osiągnięć naukowych, wymiana poglądów, doświadczeń i efektów prac badawczych.

W wydarzeniu udział wezmą reprezentanci uczelni z kraju i zagranicy, pracownicy instytutów naukowych, projektanci, wykonawcy robót budowlanych, producenci materiałów i wyrobów budowlanych oraz specjaliści z dziedziny zarządzanie projektami.

W programie konferencji zaplanowano przeprowadzenie forum dyskusyjnego pt. „Budownictwo 4.0”oraz wiele innych interesujących sesji związanych z tematyką inżynierii przedsięwzięć budowlanych.

Organizatorem konferencji jest Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, we współpracy z Polskim Związkiem Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Białymstoku.

W imieniu organizatorów prosimy o zapoznanie się z agendą konferencji na stronie www.ipb2021.pb.edu.pl oraz w komunikacie: www.pzitb.bialystok.pl/konferencja-ipb-2021-bialystok-bialowieza.

Osoby zainteresowane zapraszamy do zgłoszeń artykułów naukowych oraz uczestnictwa w terminie do 22 marca br. Stosowne pliki umieszczone są na stronach organizatorów ipb2021.pb.edu.pl/2021/03/04/pierwszy-komunikat.

Do zobaczenia w Białymstoku i Białowieży!

grafika ilustracyjna. Zaproszenie na konferencję IPB2021 opatrzone małymi zdjęciami hotelu w Białowieży i Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku