Szczepienia przeciw COVID-19

12-02-2021

W związku z opublikowanym w piątek (12 lutego br.) komunikatem Ministerstwa Edukacji i Nauki informujemy, że w poniedziałek (15 lutego br.) na stronie głównej Politechniki Białostockiej zostanie uruchomiony formularz elektroniczny, za pomocą którego uprawnieni pracownicy uczelni będą mogli zgłosić chęć udziału w Narodowym Programie Szczepień przeciw COVID-19.

Zapisy obejmują nauczycieli akademickich i inne osoby prowadzące zajęcia w uczelni ze studentami lub doktorantami.

Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej Uczelni.

Formularz przez który można się rejestrować na szczepienie przeciwko COVID-19: pb.edu.pl/formularz-covid