Spotkanie biznesowe dla studentów

11-12-2020

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne spotkanie online studentów zainteresowanych programami inkubacji.

Przedstawiciel Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przedstawi dostępne Platformy Startowe, m.in. Hub of Talents 2,  a Bartłomiej Użyński, specjalista ds. transferu technologii w Białostockim Park Naukowo-Technologicznym, opowie m.in.:

• na jakie wsparcie można liczyć,
  • jak startup może zacząć działać na rynku,
  • jak wybrać odpowiednią platformę dla swojego pomysłu
  • jak aplikować do Platformy Startowej.

O procesie inkubacji z punktu widzenia startupu opowie Małgorzata Gulewicz z OWL IOT.

W programie jest także czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Więcej informacji, program wydarzenia i formularz rejestracji znajdują się na stronie internetowej PARP.