TECTURE Sp. z o.o. dołącza do HoT2

25-11-2020
TECTURE Sp. z o.o. to kolejny startup inkubowany w ramach projektu Hub of Talents 2 i korzystający ze szkoleń na Politechnice Białostockiej.

Zespół pracuje nad stworzeniem innowacyjnego urządzenia współpracującego ze smartfonami z systemem Android. Urządzenie ma za zadanie ułatwić codzienne czynności wykonywane na naszym telefonie.

Usługę szkoleniową w formie konsultacji dotyczącą założeń projektowych urządzenia przeprowadził dr inż. Lech Grodzki z Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej.