Program stypendialny IT firmy Google dla osób z niepełnosprawnością

12-11-2020

Google oferuje specjalne stypendium studenckie skierowane do osób niepełnosprawnych chcących realizować swój potencjał w IT.
Stypendium przeznaczone jest dla osób z niepełnosprawnością, które studiują informatykę, inżynierię komputerową lub ściśle pokrewną dziedzinę techniczną na uniwersytecie w Europie lub Izraelu.

Zgłoszenia można wysyłać do 4 grudnia 2020 r.
Stypendia w wysokości 7000 euro przyznawane będą na rok akademicki 2021/2022.

Więcej informacji na:
buildyourfuture.withgoogle.com/scholarships/google-students-with-disabilities-scholarship
www.employ-ability.org.uk/internships/google-europe-scholarship-for-students-with-disabilities-2021/904