AIMCONTROLLERS sp. z o.o.

09-10-2020

Ideą AIMCONTROLLERS jest opracowanie i wdrożenie na rynki światowe zaawansowanego, spersonalizowanego kontrolera do gier, kompatybilnego z najpopularniejszymi konsolami typu PlayStation, Xbox. Innowacja produktowa obejmuje m.in. poprawę ergonomii uchwytu kontrolera oraz wprowadzenie funkcji adaptacji czułości smart triger względem rodzaju gry.

uczestnicy projektu AIMCONTROLLERS

Na Politechnice Białostockiej szkolenie dla AIMCONTROLLERS w formie warsztatów praktycznych dotyczące możliwości wykorzystania urządzeń mikrotomograficznych pod kątem analizy wybranego elementu konstrukcji pada przeprowadził dr inż. Michał Doroszko.
Konsultacje będą dotyczyć analizy mezostuktury materiału, tj. niedoskonałości wykonania (inkluzje, pustki, itp.) w procesie produkcji, oraz oceny wpływu na wytrzymałość elementu.