Bezpieczny rok akademicki 2020/2021 – wytyczne KRASP

28-09-2020
logo krasp
Na zlecenie Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP), zespół pod kierunkiem dr Adama Szota z Instytutu Rozwoju Szkolnictwa Wyższego (IRSW) opracował informacje na temat konsekwencji utraty mocy rozporządzenia ograniczającego działalność uczelni w związku z COVID-19.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego nie planuje wydania rozporządzenia ograniczającego działalność uczelni od 1 października 2020 r., a dotychczasowe rozporządzenie obowiązujące od 25 maja traci moc 30 września. Niesie to ze sobą określone konsekwencje dla rektorów, do których odnosi się KRASP w wytycznych, które zawierają wskazówki dot. kluczowych decyzji rektorskich, które należy podjąć, aby przygotować uczelnie do roku akademickiego 2020/2021.

Więcej informacji i wytyczne KRASP do pobrania można znaleźć na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Bezpieczny rok akademicki 2020/2021 – wytyczne KRASP