Zarządzenie Rektora Politechniki Białostockiej

29-07-2020
zarządzenie rektora

Zostały wprowadzone zmiany w sprawie utworzenia „Bazy wiedzy i uczelnianego repozytorium dorobku i aktywności zawodowej pracowników i doktorantów Politechniki Białostockiej” oraz w kwestii ustalenia Regulaminu bazy wiedzy i uczelnianego repozytorium dorobku i aktywności zawodowej pracowników i doktorantów Politechniki Białostockiej. Nowe zasady reguluje Zarządzenie nr 1155 z dnia 28 lipca 2020 roku. Dokument wprowadza zmiany we wcześniejszym Zarządzeniu nr 1051 Rektora PB. Zarządzenie wejdzie w życie z dniem 1 września 2020 roku.

Pracownicy Politechniki Białostockiej zatrudnieni na stanowiskach badawczych, badawczo-dydaktycznych i dydaktycznych oraz doktoranci zobowiązani są do zgłaszania dorobku naukowego i osiągnięć naukowych do Bazy Wiedzy PB zgodnie z obowiązującym regulaminem.

Nadzór nad prawidłową realizacją zarządzenia sprawują prorektor ds. nauki oraz prorektor ds. rozwoju w zakresie  nadzoru nad Uczelnianym Centrum Informatycznym i Centrum Komputerowych Sieci Rozległych.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią nowego zarządzenia oraz z Regulaminem Bazy Wiedzy i Uczelnianego Repozytorium Dorobku i Aktywności Zawodowej Pracowników i Doktorantów Politechniki Białostockiej: