Oferta szkoleń Elsevier

28-04-2020
logo wydawnictwa Elsevier

Specjalnie dla polskich uczelni i jednostek naukowych firma Elsevier przygotowała cykl szkoleń online w języku polskim. Harmonogram tych szkoleń jest dostępny na stronie:

Elsevier: Szkolenia on-line w języku polskim do maja 2020 r.

Szkolenia Elsevier (nie tylko w języku polskim) są dostępne na kanale Elsevier na platformie BrightTalk:

Elsevier’s Training Webinars

Elsevier – jeden z największych i najbardziej znanych wydawców akademickich – w imieniu Komisji Europejskiej monitoruje całą otwartą naukę w Unii Europejskiej. To firma globalna z siedzibą w Amsterdamie (w Holandii) i oddziałami na całym świecie. Elsevier jest liderem w zakresie inicjatyw związanych z rozwojem sposobów przeglądania, sprawdzania, archiwizacji i upowszechniania informacji.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach Elsevier, a także korzystania z menedżera bibliografii Mendeley.