Politechnika Białostocka na wirtualnych targach edukacyjnych w Giżycku

08-04-2020
Targi w Giżycku

4 Targi Edukacyjne Giżycko odbędą się w nietypowej formule. Będzie to forma wirtualna i „pudełkowa”. Politechnika Białostocka weźmie udział w tym wydarzeniu, zachęcając młodych ludzi do studiowana na naszej uczelni.

Organizatorzy planują dotrzeć z przekazem do około 1500 maturzystów.  Komunikaty wraz z materiałami informacyjnymi uczelni będą rozesłane do niemal 60 wychowawców klas maturalnych z subregionu ełckiego.

Politechnika Białostocka opracowała nowy egzemplarz informatora dla kandydatów na studia, który trafi do uczestników tych targów w newsletterze od organizatora. „Dlaczego PB?” to zaktualizowana i wzbogacona wersja poprzedniego informatora, podająca w przystępnej formule zalety studiowania na Politechnice Białostockiej.

Poza wysyłką e-maili z materiałami informacyjnymi nt. uczelni i najnowszym informatorem, każda szkoła otrzyma też specjalne pudełko z papierowymi informatorami oraz materiałami promocyjnymi Politechniki Białostockiej. Wychowawcy klas maturalnych, do których trafią materiały, współpracując z organizatorem, rozpowszechnią informacje wśród swoich uczniów.

Sytuacja epidemiczna w kraju wymusiła na organizatorze zmianę trybu organizacji czwartej edycji targów edukacyjnych w Giżycku. Najważniejsze, że materiały trafią do zainteresowanych uczniów z naszego regionu, którzy będą mogli bliżej poznać ofertę edukacyjną Politechniki Białostockiej, a także znaleźć odpowiedzi na pytania nt. stypendiów studenckich czy mieszkania w Białymstoku.