Bezpłatny webinar dla uczelni wyższych i wykładowców

27-03-2020
grafika zapowiadająca bezpłatne webinarium pt. Jak skutecznie prowadzić wykłady online? firmy Integrated Solutions, po prawej zdjęcie kobiety w okularach siedzącej przed monitorem komputera

Zapraszamy na bezpłatny webinar organizowany przez partner Microsoft- Integrated Solutions dla uczelni wyższych i wykładowców. Spotkanie online zatytułowane „Jak skutecznie poprowadzić wykłady online?” odbędzie się we wtorek 31 marca w godzinach 11-13.

Webinar poprowadzą Artur Drozd i Bartosz Nalepa, eksperci Integrated Solutions. Ich celem będzie pokazanie jak w codziennej pracy ze studentami, a także samymi wykładowcami, wykorzystać narzędzia pracy zdalnej Microsoft Teams.

Agenda wydarzenia:

Blok 1 (60 min)

• Plan zajęć – jak prowadzić wykłady online – korzystanie z kalendarza
  • Wirtualny wykład audio oraz wideo
  • Wirtualna tablica
  • Indywidualne miejsce notatek z wykładów
  • Elektroniczny przykłady egzaminów oraz prace seminaryjne
  • Ogólna praca na plikach

Blok 2 (50 min)

• Jak uczelnia może pozyskać taką platformę (uruchomienie triala) oraz ile to kosztuje (jest zupełnie darmowe)
  • Jak dodać studentów oraz wykładowców do platformy (jest to bardzo proste!)
  • Jak się zalogować (przeglądarka, komputer, urządzenie mobilne)
  • Jak tworzyć grupy i przypisywać do nich studentów oraz wykładowców

Aby dołączyć do webinaru należy skorzystać z przeglądarki Google Chrome lub Microsoft Edge, albo aplikacji Teams.

Zapraszamy!

Webinar: „Jak poprowadzić wykład online?”

Wtorek, 31 Marzec 2020 r.

Start: 11:00

link: integratedsolutions.pl/webinar/jak-poprowadzic-wyklad-online