Godziny rektorskie 27 lutego

26-02-2020
logo Politechniki Białostockiej na zielonym tle

Zarządzeniem nr 1079 Rektor Politechniki Białostockiej ustalił 27 lutego 2020 r. (czwartek) od 12.00 do 16.00 godziny wolne od zajęć dydaktycznych dla studentów i doktorantów Wydziału Elektrycznego oraz Wydziału Mechanicznego PB.

W tym dniu odbędzie się uroczystość nadania godności Doktora Honoris Causa Politechniki Białostockiej profesorowi Jozefowi Živčákowi oraz tytułu Honorowego Profesora PB profesorowi Janowi Ryszardowi Dąbrowskiemu.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Zarządzenie nr 1079 Rektora Politechniki Białostockiej z dnia 25 lutego 2020 roku (45 KB)