Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020

07-10-2019
grafika wydarzenia: inauguracji roku akademickiego 2019/2020

Rektor i Senat Politechniki Białostockiej serdecznie zapraszają na inaugurację roku akademickiego 2019/2020. Uroczystość odbędzie się 9 października 2019 roku o 12.15 w Auli Dużej, Wydział Elektryczny, ul. Wiejska 45D

W programie uroczystości:

• wystąpienie JM Rektora Politechniki Białostockiej prof. Lecha Dzienisa,
  • immatrykulacja studentów i doktorantów,
  • wykład inauguracyjny prof. Andrzeja Eliasza pt. „Innowacyjność w erze świata cyfrowego”.

Oprawę muzyczną uroczystości zapewni Chór Politechniki Białostockiej pod dyrekcją prof. Wioletty Miłkowskiej.

Transmisję on-line przygotuje Naukowa Interaktywna Telewizja HD PLATON TV. Do oglądania przekazu zaleca się używanie przeglądarek obsługujących wtyczkę Microsoft Silverlight: Mozilla Firefox oraz Internet Explorer.

Uczestnik Inauguracji wyraża zgodę na utrwalanie swojego wizerunku na zdjęciach i nagraniach wideo oraz na rozpowszechnianie go w materiałach związanych z uroczystością.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych podczas uroczystości inauguracji roku akademickiego 2019/2020

Z okazji wydarzenia i w celu ułatwienia studentom i doktorantom udziału w uroczystości, 9 października na naszej uczelni obowiązują godziny od 12.00 do 15.00.

Zapraszamy także do obejrzenia okolicznościowej wystawy „Politechnika Białostocka wczoraj i dziś”, udostępnionej zwiedzającym na holach Wydziału Elektrycznego w dniach 7-10 października. Po tej dacie wystawę będzie można obejrzeć w Centrum Nowoczesnego Kształcenia PB.