Blog Rektora

09-08-2019
blog baner

Nowy wpis na blogu Rektora Politechniki Białostockiej.

Prof. Lech Dzienis zaprasza do zapoznania się z projektem nowego regulaminu organizacyjnego uczelni oraz pismem okólnym przedstawiającym wykaz osób, które 1 października br. rozpoczną pełnienie funkcji dziekanów wydziałów i dyrektorów instytutów.

Blog Rektora, będący platformą wymiany informacji na temat funkcjonowania Politechniki Białostockiej, jest przeznaczony do wiadomości pracowników Politechniki Białostockiej. Dostęp do treści zawartych w Blogu Rektora możliwy jest wyłącznie po uprzednim zalogowaniu się. W tym celu należy posłużyć się pełnym adresem elektronicznej poczty służbowej oraz ustawionym dla niej hasłem dostępowym. Osoby, które chciałyby wyrazić swoje wątpliwości, czy przekazać Rektorowi uwagi, mogą to zrobić za pośrednictwem poczty elektronicznej: kontakt@pb.edu.pl lub wrzucić wiadomość do specjalnej skrzynki pocztowej umieszczonej w Kancelarii Ogólnej.