Warsztaty NCN

28-05-2019
logo Narodowe Centrum Nauki

Prorektor ds. Nauki zaprasza wnioskodawców i wykonawców projektów oraz pracowników administracyjnych na szkolenie, które odbędzie się w dniu 30 maja (czwartek) 2019 r. w godz. 10:00-15:00 przy ul. Wiejskiej 45A, w auli 23C/2 (Rektorat, budynek C).

Szkolenie przeprowadzą pracownicy Narodowego Centrum Nauki: dr Katarzyna Śniegowska-Świerk – koordynator Zespołu Dyscyplin w dziale Nauk o Życiu oraz mgr Elżbieta Górska – starszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych.

Program szkolenia:

• oferta konkursowa na finansowanie projektów ogłaszanych przez NCN,
  • omówienie nowego formularza wniosków,
  • ocena wniosków o finansowanie projektów badawczych,
  • umowa z NCN,
  • zmiany w projektach,
  • raporty roczne i końcowe.

Więcej informacji: Dział Nauki Politechniki Białostockiej tel. 85 746 9029, 9028, 9027; mail: dzial.nauki [at] pb.edu.pl