Turniej brydża sportowego na rzecz WOŚP

11-01-2019
turniej brydżowy na WIZ

W niedzielę, 13 stycznia 2019 r., Wydział Inżynierii Zarządzania oraz Podlaski Związek Brydża Sportowego zorganizowali charytatywny turniej brydża sportowego na rzecz 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wydarzenie zgromadziło aż 32 pary brydżowe! Przy „zielonych stolikach” zasiedli zarówno seniorzy, młodzi brydżyści, jak i amatorzy. W rozgrywkach wziął udział także Rektor Politechniki Białostockiej prof. Lech Dzienis, który w parze z Antonim Błażewiczem ze Stowarzyszenia „ATU” Kleosin, osiągnął wynik 52,72% i zajął 11. miejsce w klasyfikacji.

Najlepsi zawodnicy Charytatywnego turnieju brydża sportowego na rzecz 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to:

1. Tomasz Bliński (Hetman Białystok) i Stefan Kopyt (KONTRI Białystok) – 68,10 %
2. Stanisław Lisowski i Wacław Nazaruk (MOK Mońki) – 65,51 %
3. Alfred Koda i Stanisław Koleśnik (MOK Mońki) – 65,34 %

Wpisowe oraz datki od uczestników i publiczności turnieju pozwoliły zebrać ponad 900 złotych, które przekazano na konto WOŚP.

Miejsce: Wydział Inżynierii Zarządzania Kleosin ul. o S. Tarasiuka 2 hala Berlin
Data: 13 stycznia 2019 roku
Początek: godz. 14:00