Polska informatyka świętuje 70-lecie

06-11-2018
Polska informatyka świętuję 70-lecie

Polska informatyka kończy 70 lat. Z tej okazji na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej można obejrzeć mobilną wystawę, która jest prezentowana w różnych polskich miastach.

Wystawa ukazuje historyczne dokonania i obecne osiągnięcia, wskazuje też najważniejsze kierunki rozwojowe. Podczas jej otwarcia zostały wręczone statuetki 70-lecia Polskiej Informatyki a zebrani wysłuchali okolicznościowego wykładu.

Wydarzenie zorganizowali: Oddział Podlaski Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej w Białymstoku, Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku, Fundacja „Kierunkowskaz”. Partnerem Merytorycznym jest Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Pełna informacja o obchodach i historii polskiej informatyki jest dostępna na stronie http://70-lat-informatyki.pl/

QR kod RODO
Więcej: pb.edu.pl/rodo