Zmarł Władysław Świaniewicz

24-07-2018
Biało-czarne zdjęcie Władysława Świaniewicza
Władysław Świaniewicz 1928-2018
 Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych
                                            Ks. Jan Twardowski

Z głębokim żalem i poczuciem straty żegnamy

WŁADYSŁAWA ŚWIANIEWICZA

słuchacza pierwszego rocznika Wieczorowej Szkoły Inżynierskiej NOT w Białymstoku, z której wywodzi się Politechnika Białostocka, wspaniałego człowieka o wyjątkowej charyzmie, inżyniera z wykształcenia i z powołania. W ostatnich miesiącach życia dał świadectwo swojej życzliwości i oddania macierzystej uczelni dzieląc się z nami wspomnieniami i pamiątkami z czasów studiów. Będzie nam Go bardzo brakowało.

Rodzinie i Najbliższym Zmarłego wyrazy szczerego współczucia w imieniu społeczności akademickiej Politechniki Białostockiej składają
Rektor i Senat Politechniki Białostockiej
oraz Pełnomocnik Rektora ds. Losów Absolwentów Politechniki Białostockiej.

Msza święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w czwartek, 26 lipca 2018 r., w Ełku o godz. 9:45, w Kościele pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty przy ul. Toruńskiej. Po mszy ciało Zmarłego zostanie przewiezione do Białegostoku. Uroczystości pogrzebowe w Kaplicy na Cmentarzu Farnym przy ul. Raginisa rozpoczną się o godz. 13:00.