Terminy treningów
SEKCJI KLUBU UCZELNIANEGO AZS POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ
W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018

 


Judo
– Trener  dr Piotr Klimowicz
(Hala ACS Politechniki Białostockiej)
Poniedziałek: 20:00 – 21:30
Środa: 20:00 – 21:30

Koszykówka Kobiet – Trener mgr Dawid Szczerbiński (mail: d.szczerbinski@pb.edu.pl)
(Hala ACS Politechniki Białostockiej)
Poniedziałek: 18:30 – 20:00
Piątek: 15:30 – 17:00

Koszykówka Mężczyzn –Trener mgr Sławomir Szczerbiński  (mail: slaw1607@wp.pl)
(Hala ACS  Politechniki Białostockiej)
Wtorek: 18:30 – 20:00
Czwartek: 17:00 – 18:30
Lekka Atletyka Mężczyzn – Trener  mgr  Andrzej Kukliński
Poniedziałek: 16:00 – 17:30 (Siłownia Wydz. Budownictwa)
Wtorek: 17:00 – 18:30 (hala ACS Politechniki Białostockiej)

 

Lekka Atletyka Kobiet – Trener mgr Paweł Kukliński
Środa: 16:00 – 17:30 (stadion BOSiR)  
Wtorek: 17:00 – 18:30  (hala ACS Politechniki Białostockiej)

Futsal (Piłka Nożna) Mężczyzn-Trener mgr Jarosław Kierdelewicz
(Hala ACS Politechniki Białostockiej)
Poniedziałek: 20:00 – 21:30
Środa: 20:00 – 21:30

 

Futsal (Piłka Nożna) Kobiet-Trener mgr Jarosław Kierdelewicz
(hala ACS Politechniki Białostockiej)
Czwartek: 18:30 – 20:00

Pływanie – Trener mgr Dawid Szczerbiński 
(Basen BOSiR  ul. Włókiennicza)
Poniedziałek: 20:45 – 21:30
Czwartek: 20:45 – 21:30

Piłka Siatkowa Kobiet – Trener mgr Karolina Fiedorowicz
(Hala ACS Politechniki Białostockiej)
Wtorek:  18:30 – 20:00
Czwartek: 18:30 – 20:00
Piłka Siatkowa Mężczyzn –Trener mgr Stanisław Piątkowski
(Hala ACS Politechniki Białostockiej)
Poniedziałek: 18:30 – 20:00
Środa: 18:30 – 20:00

 

Tenis Stołowy – Trener  mgr Andrzej Kukliński

(Sala tenisa ACS Politechniki Białostockiej)

Wtorek: 18:30 – 20:00


Trójbój Siłowy
– Trener  mgr Sławomir Szczerbiński
(Siłownia  ACS Politechniki Białostockiej)
Czwartek: 15:30 – 17:00

Ergometr Wioślarski – Trener mgr Witold Głuszuk
(Siłownia ACS Politechniki Białostockiej)
Wtorek: 15:30 – 17:00

Badminton – Trener mgr Dawid Szczerbiński

(mail: d.szczerbinski@pb.edu.pl)

(Hala ACS Politechniki Białostockiej)
Piątek: 14:00 – 15:30

Kolarstwo Górskie – Opiekun dr inż. Wojciech Kruszyński (mail: w.kruszynski@pb.edu.pl)

Szachy – mgr Sławomir Szczerbiński (tel. 536 331 488)

(mail: slaw1607@wp.pl)

 

 

WSZYSTKICH  STUDENTÓW, SPORTOWCÓW 
ZAPRASZAMY  NA  TRENINGI  SEKCJI !!!

 

Wydrukuj tą stronę