Teraz Twoja elektroniczna legitymacja studencka Politechniki Białostockiej może służyć nie tylko jako karta biblioteczna, ale także jako Białostocka Karta Miejska (po odpowiedniej aktywacji w BKM) oraz jako karta płatnicza do Eurokonta Intro w Banku Pekao S.A.  

 Chcesz korzystać z bogatych zbiorów Biblioteki Politechniki Białostockiej? Przyjdź do Centrum Nowoczesnego Kształcenia naszej Uczelni i uruchom funkcję karty bibliotecznej na swojej legitymacji.

Więcej informacji o Bibliotece PB:  http://biblioteka.pb.edu.pl/

Funkcję karty miejskiej aktywować możesz w siedzibie BKM przy ul. Składowej 11 (poniedziałki w godz. 8.00 – 17.00,   od wtorku do piątku w godz. 7.30-15.30) oraz w punktach BKM przy ul. Wiejskiej 60 i ul. Ojca Tarasiuka 2.

Jak działa Białostocka Komunikacja Miejska: http://www.komunikacja.bialystok.pl/

Funkcja płatnicza na elektronicznej legitymacji studenckiej w chwili jej wydania jest nieaktywna.
Jeśli chcesz ją aktywować:

  • załóż Eurokonto Intro w Banku Pekao S.A.,
  • aktywuj kartę MasterCard ELS – użyj PIN-u, płacąc za zakupy lub wypłacając gotówkę z bankomatu.

Jeżeli aktywujesz funkcję płatniczą na swojej legitymacji, na terytorium Polski będziesz mógł:

  • robić zakupy,
  • płacić w Internecie,
  • wypłacać gotówkę z bankomatów Banku Pekao S.A.

Jeśli masz już Eurokonto Intro – odwiedź stoisko Banku na uczelni lub najbliższy oddział Banku Pekao S.A., a bankowi doradcy pomogą w dopełnieniu formalności.

Więcej o ofercie specjalnej dla karty debetowej do Eurokonta i kont walutowych => sprawdź => aktywny link do strony www.pekao.com.pl/eurokonto-intro

Nadal pracujemy nad usprawnieniem wszystkich funkcji ELS. W razie jakichkolwiek problemów z kartą prosimy zgłoś się do swojego dziekanatu.

logo_pekao

Wydrukuj tą stronę