HARMONOGRAM SZKOLEŃ STUDENCKICH Z BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

LISTOPAD
DATA PROWADZĄCA:    AGNIESZKA    CITKO     (85   746-97-65) PROWADZĄCY:    STANISŁAW    SŁOWIKOWSKI   (85   746-97-65)
8.11 (niedziela) Kierunek  –  Informatyka    Gr.    1,2,5
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki  w sali 28 C   w godz. 12.30  –  15.45
Kierunek  – Informatyka    Gr.    3,4
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki  w sali 27 C   w godz. 15.10  –  18.25
9.11 (poniedziałek) Kierunek  –  Informatyka  i Ekonometria   Gr. 1
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki  w sali 27 C   w godz. 16.00  –  19.15
16.11 (poniedziałek) Kierunek  –  Informatyka  i Ekonometria   Gr. 2
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki  w sali 27 C   w godz. 16.00  –  19.15
17.11 (wtorek) Kierunek  –  Matematyka
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki  w sali 29 C   w godz. 16.00  –  19.15
Kierunek  –  Informatyka    Gr. 1
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki  w sali 116   w godz. 16.00 –  19.15
18.11 (środa) Kierunek  –  Informatyka    Gr. 5
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki  w sali 29 C   w godz. 16.00  –  19.15
Kierunek  –  Informatyka    Gr. 4
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki  w sali 28 C   w godz. 16.00 –  19.15
22.11 (niedziela) Kierunek  –  Budownictwo   Gr.    A
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska  w sali 217
w godz.   8.00 – 11.25
Kierunek  –  Budownictwo   Gr.    B
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska  w sali 212
w godz. 8.00 – 11.25
23.11 (poniedziałek) Kierunek  –  Biotechnologia    Gr.    B
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska  w sali 212
w godz.   16.00  –  19.15
Kierunek  –  Biotechnologia    Gr.    A
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska  w sali 104
w godz. 16.00 –  19.15
24.11 (wtorek) Kierunek  –  Informatyka    Gr. 2
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki  w sali 29 C   w godz. 16.00  –  19.15
Kierunek  –  Informatyka    Gr. 3
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki  w sali 116   w godz. 16.00 –  19.15
25.11 (środa) Kierunek  –  Informatyka    Gr. 7
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki  w sali 29 C   w godz. 16.00  –  19.15
30.11 (poniedziałek) Kierunek  –  Architektura Krajobrazu    Gr. P2
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska  w sali 212
w godz.    16.00  –  19.15
Kierunek  –  Architektura Krajobrazu    Gr. P1
Zajęcie odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska  w sali 104
w  godz. 16.00  –  19.15
   GRUDZIEŃ
1.12 (wtorek)  Kierunek  –  Informatyka    Gr.    6
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki  w sali 29 C
w godz. 16.00 –  19.15
 Kierunek  –  Budownictwo   Gr.    A
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska  w sali 217
w godz. 16.00  –  19.15
2.12 (środa)  Kierunek  –  Gospodarka  Przestrzenna   Gr.    2
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska  w sali 119
w godz. 16.00 –  19.15
3.12 (czwartek) Kierunek  –  Inżynieria  Środowiska   Gr.    D
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska  w sali 205
w godz. 16.00 –  19.15
6.12 (niedziela) Kierunek  –  Inżynieria  Środowiska
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska  w sali 212
w godz. 15.10-18.25
7.12 (poniedziałek) Kierunek  –  Gospodarka  Przestrzenna   Gr.    1
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska  w sali 104
w godz. 16.00  –  19.15
8.12 (wtorek) Kierunek  –  Budownictwo   Gr.    F
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki w sali 29 C
w godz. 16.00 –  19.15
Kierunek  –  Inżynieria  Środowiska   Gr.    B
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska  w sali 217
w godz. 16.00 –  19.15
9.12 (środa) Kierunek  –  Inżynieria Rolno-Spożywcza i Leśna   Gr.    2
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki w sali 29 C
w godz. 16.00 –  19.15
 Kierunek  –  Inżynieria Rolno-Spożywcza i Leśna   Gr.    1
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w sali 119
w godz. 16.00 –  19.15
10.12 (czwartek) Kierunek  –  Budownictwo   Gr.    D
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w sali 205
w godz. 16.00 –  19.15
14.12 (poniedziałek) Kierunek  –  Budownictwo   Gr.    C
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w sali 212
w godz. 16.00 –  19.15
Kierunek  –  Budownictwo   Gr.    B
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w sali 104
w godz. 16.00 –  19.15
15.12 (wtorek) Kierunek  –  Inżynieria  Środowiska   Gr.    A
Zajęcia odbędą się na Wydziale Informatyki w sali 29 C
w godz. 16.00 –  19.15
Kierunek  –  Budownictwo   Gr.    E
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w sali 217
w godz. 16.00 –  19.15
17.12 (czwartek) Kierunek  –  Inżynieria  Środowiska   Gr.    C
Zajęcia odbędą się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w sali 205
w godz. 16.00  –  19.15
Wydrukuj tą stronę