Forum Pracodawców

Forum Pracodawców

Jak często masz szansę porozmawiać z potencjalnym pracodawcą o jego oczekiwaniach wobec Ciebie? A może szukasz informacji, jaką propozycję dla młodych ludzi mają innowacyjne firmy? 30 marca przyjdź na spotkanie z przedstawicielami wiodących przedsiębiorstw. Podczas konferencji Programowanie przyszłości – na Politechnice Białostockiej odbędzie się Forum Pracodawców.

W Forum Pracodawców udział wezmą: Aneta Andruszkiewicz – Dyrektor Personalny firmy Unibep S.A., Dominika Bettman prezeska ds. finansowych spółki Siemens Polska, Jacek Kłos – Dyrektor Generalny firmy Plum sp. z o.o., Marta Popławska – Wiceprezes Zarządu Electrum, Dagmara Sobolewska – Dyrektor Personalny firmy Fabryki Mebli FORTE Aleksandra Szot Specjalista ds. PR Transition Technologies oraz Izabela Stankiewicz – Kierownik Biura Karier Politechniki Białostockiej.

Porozmawiamy z nimi o tym, na co zwracać uwagę podczas edukacji zarówno na etapie liceum, jak i na studiach. Zapytamy także o staże i praktyki oraz o kulturę organizacyjną w ich przedsiębiorstwach.

Forum Pracodawców rozpocznie się o godz. 13:00 w Auli Dużej na Wydziale Elektrycznym.

Zapraszamy!

 

   

 

  
 
 
  
 
 
 
  
 
 
  
 
 
 
  
 

Accessibility
Zamknij