1. ADOBE ILLUSTRATOR – POZIOM PODSTAWOWY

2. ADOBE PHOTOSHOP – POZIOM PODSTAWOWY

 

Celem szkoleń jest zapoznanie użytkownika z funkcjami programów graficznych Adobe Illustartor i Photoshop umożliwiającymi pracę na poziomie podstawowym. Szkolenia zakładają, że uczestnik po zakończeniu będzie swobodnie poruszał się po programach.

 

Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń dostępne są poniżej:

 

Cena:

499 zł / szkolenie

Liczba godzin:

14 godzin lekcyjnych / szkolenie

Miejsce:

Laboratorium komputerowe – Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii Politechniki Białostockiej

 

1. SZKOLENIE:
GRAFIKA KOMPUTEROWA – ADOBE ILLUSTRATOR – POZIOM PODSTAWOWY
Start:
termin do ustalenia
Opis:
Uczestnik po zakończeniu będzie swobodnie poruszał się w programie oraz zdobędzie umiejętność tworzenia obiektu wektorowego, projektowania poligrafii drobnej z podstawami przygotowania do druku.
Szkolenie kierowane jest do osób, które chciałyby poznać program w stopniu, umożliwiającym stworzenie loga, wizytówki jak również ilustracji. Szkolenie ma na celu przedstawienie praktycznego zastosowania programu w pracy zawodowej. Uczestnik zdobędzie wiedzę z zakresu druku w stopniu podstawowym. W ramach spotkań, poza częścią praktyczną, prowadzony będzie wykład, podczas którego poznamy branżę „od kuchni”. Jak radzić sobie z wymagającym klientem czy szefem, na co uważać, jak współpracować z drukarniami.

Przy poziomie podstawowym od uczestników nie jest wymagana wiedza z zakresu grafiki.  Gwarantujemy nieszablonowe podejście do tematu i indywidualne traktowanie każdej pracy.

Uczestnik szkolenia pozna:
– interfejs programu Adobe Illustrator,
– pracę z podstawowymi obiektami wektorowymi,
– pracę z tekstem,
– techniki łączone, wektor jako narzędzie artysty.
Dodatkowe informacje o szkoleniu:
Szczegółowy opis szkolenia dostępny jest w pliku PDF
SZCZEGÓŁOWY OPIS SZKOLENIA
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

 

 

2. SZKOLENIE:
GRAFIKA KOMPUTEROWA – ADOBE PHOTOSHOP – POZIOM PODSTAWOWY
Start:
termin do ustalenia
Opis:
Uczestnik po zakończeniu będzie swobodnie poruszał się w programie oraz zdobędzie umiejętność edytowania obrazów cyfrowych, pozna podstawy projektowania na potrzeby Internetu — w tym podstawowe zasady projektowania stron www.
Szkolenie kierowane jest do osób, które chciałyby poznać program w stopniu, umożliwiającym obróbkę zdjęć, tworzenie foto manipulacji oraz grafik przeznaczonych do wykorzystania w Internecie. Szkolenie ma na celu przedstawienie praktycznego zastosowania programu w pracy zawodowej. Przy dziale mówiącym o podstawach projektowania stron www porozmawiamy na temat komunikacji między grafikiem a programistą. W ramach spotkań, poza częścią praktyczną, prowadzony będzie wykład, podczas którego poznamy branżę „od kuchni”. Jak radzić sobie z wymagającym klientem czy szefem, na co uważać, na co zwrócić uwagę – będziemy o tym rozmawiać.

Przy poziomie podstawowym od uczestników nie jest wymagana wiedza z zakresu grafiki.  Gwarantujemy nieszablonowe podejście do tematu i indywidualne traktowanie każdej pracy.

Uczestnik szkolenia pozna:
– interfejs programu Adobe Photoshop,
– techniki pracy na warstwach,
– selekcje i transformacje,
– ścieżki, zaznaczanie za pomocą zakresu koloru,

– podstawowe narzędzia malarskie oraz pracę z tekstem,
– podstawy edycji i tonowania obrazu,
– korektę kolorystyczna obrazu.
Dodatkowe informacje o szkoleniu:
Szczegółowy opis szkolenia dostępny jest w pliku PDF
SZCZEGÓŁOWY OPIS SZKOLENIA
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Informacje i zapisy:

Centrum Rekrutacji, Studiów Podyplomowych i Szkoleń Politechniki Białostockiej
ul. Wiejska 45A (budynek Rektoratu)
15–351 Białystok

tel.  85 746 71 45
fax. 85 746 71 46

e-mail: kursy@pb.edu.pl
facebook: KursynaPB

 

Wydrukuj tą stronę