Już od września 10 osób zamieszka w akademikach Politechniki Białostockiej za darmo. To tegoroczni maturzyści, którzy dostali się na studia I stopnia oraz zgłosili się do uczelnianego projektu “Akademiki za dobre wyniki”.

Lista rankingowa osób, którym przyznano stypendium mieszkaniowe w ramach projektu “Akademiki za dobre wyniki” w roku akademickim 2017/2018:

 1. Bąk Paweł
 2. Onoszko Paweł
 3. Zieliński Łukasz
 4. Homolka Hubert
 5. Kozłowski Adam
 6. Pluta Piotr
 7. Ułomek Jakub
 8. Łaskarzewski Tomek
 9. Łaskarzewski Paweł
 10. Ścibek Magdalena

Wszystkie zakwalifikowane osoby prosimy o dopełnienie formalności zgodnie z §4 pkt. 4 Regulaminu  przyznawania stypendiów mieszkaniowych w ramach projektu „Akademiki za dobre wyniki” – zobacz.  

Należy wypełnić podanie o przyznanie miejsca w Domu Studenta Politechniki Białostockiej, zamieszczone na stronie http://pb.edu.pl/domy-studenta/dokumenty i dostarczyć je do zastępcy Kanclerza Politechniki Białostockiej (Administracja PB, ul. Zwierzyniecka 4).

 

Złóż wniosek o darmowy akademik na Politechnice Białostockiej

Akademiki_plakat

Świetnie zdałeś maturę? Gratulujemy i nagradzamy! Jeśli wybierzesz studia na Politechnice Białostockiej, możesz przez rok za darmo mieszkać w jednym z naszych akademików. Miesięczny koszt zakwaterowania w 2- 3-osobowym pokoju w akademiku uczelni to ok. 300 zł. Jest więc o co zawalczyć!

“Akademiki za dobre wyniki” to propozycja skierowana do tegorocznych maturzystów, którzy z egzaminu pisemnego na poziomie rozszerzonym lub dwujęzycznym otrzymali co najmniej 85 proc. punktów i od roku akademickiego 2017/2018 rozpoczną studia na Politechnice Białostockiej.

 

Co należy zrobić, żeby skorzystać z programu „Akademiki za dobre wyniki”?

 1. Zapoznaj się z Regulaminem programu „Akademiki za dobre wyniki” (plik PDF poniżej)
 2. Wypełnij druk Wniosku oraz Oświadczenia (formularze do pobrania)
 3. Dokumenty złóż w terminie do 26 lipca 2017 r. do Centrum Rekrutacji Politechniki Białostockiej (budynek Wydziału Informatyki, ul. Wiejska 45A, niski parter), pokoje 011,012,013
 4. Lista stypendystów zostanie ogłoszona w terminie do 16 sierpnia br.

 

 

Wydrukuj tą stronę