16 maja 2018, środa, 00:00 - 18 maja 2018, piątek, 00:00
Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska / Inno-Eko-Tech
ul. Wiejska 45 E - Białystok
Szczegóły wydarzenia

Zakład Inżynierii Rolno-Spożywczej i Leśnej Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, Katedra Energetyki i Środków Transportu Wydziału Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Polskie Towarzystwo Inżynierii i Techniki Przetwórstwa Spożywczego „SPOMASZ” zapraszają do udziału w Konferencji Naukowej „Współczesne problemy inżynierii produkcji. Przemysł Rolno-Spożywczy – Transport – Energia i Środowisko” organizowanej z okazji Jubileuszu 70-lecia urodzin i 45-lecia pracy zawodowej prof. dr hab. inż. Wiesława Piekarskiego oraz prof. dr hab. inż. Romana Hejfta, która odbędzie się w dniach 16-18 maja 2018 roku w miejscowości Gawrych Ruda.

Kalendarz zgłaszania uczestnictwa:

30.11.2017 – Termin przesłania zgłoszenia uczestnictwa i wniesienia obniżonej opłaty konferencyjnej
31.01.2018 – Termin przesłania streszczeń wykładów plenarnych i posterów
01.04.2018 – Ostateczny termin wniesienia opłaty konferencyjnej

Szczegółowe informacje na stronie konferencji: www.wpip.uci.pb.edu.pl

Wydarzenie objął Patronatem Rektor Politechniki Białostockiej.

Wydrukuj tą stronę