25 października 2017, środa, 09:00 - 15:00
Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej
ul. Wiejska 45 A - Białystok
Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ich nauczycieli do udziału w „MATURANKU – PORANKU MATURZYSTY”.

To wydarzenie skierowane do nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W programie są spotkania ze specjalistami, którzy pomogą młodzieży w przygotowaniach do egzaminu maturalnego z różnych przedmiotów. Postaramy się w różnych blokach tematycznych przybliżyć najtrudniejsze zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie maturalnym (szczegółowy program pojawi się na stronie wydarzenia: pb.edu.pl/kandydaci/maturanek) .

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

TERMIN: 25 października 2017 roku
GODZINY: 9:00-14:00
MIEJSCE: Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej (ul. Wiejska 45 A; 15-351 Białystok)
ODBIORCY: nauczyciele i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych