26 maja 2017, piątek, 00:00 - 00:00
Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska / Inno-Eko-Tech
ul. Wiejska 45 E - Białystok
Szczegóły wydarzenia

VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Inżynieria Środowiska – Młodym Okiem” na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska
Po raz szósty zapraszamy Państwa na Międzynarodową Konferencję Naukową „Inżynieria Środowiska – Młodym Okiem”. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest doskonalenie własnego warsztatu naukowego oraz sztuki prezentacji, a także dyskusja studentów i doktorantów związanych z inżynierią i ochroną środowiska. Sama konferencja oraz towarzyszące jej wydarzenia pozwolą na zdobycie nowych doświadczeń, wymianę myśli i poglądów oraz poznanie najnowszych technologii stosowanych w inżynierii środowiska. Uczestnictwo w konferencji daje szerokie możliwości zaprezentowania siebie, swoich osiągnięć i prowadzonych badań oraz poznanie innych punktów widzenia. Rozległa, merytoryczna dyskusja pozwala na poszerzanie horyzontów, promocję regionów i uczelni.
Wypracowane schematy i nowe pomysły mogą przynieść korzyści dla społeczeństwa i środowiska.

Wydarzenie objęte patronatem Rektora PB

Więcej na stronie konferencji: ismo.pb.edu.pl

Wydrukuj tą stronę