24 października 2017, wtorek, 00:00 - 25 października 2017, środa, 00:00
Politechnika Białostocka
Wiejska 45a - Białystok
Szczegóły wydarzenia

TARGI PRACY POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ to cykliczne przedsięwzięcie realizowane przez Biuro Karier, które ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu najatrakcyjniejszych pracodawców oraz kilku tysięcy młodych specjalistów wchodzących na rynek pracy.

Założeniem projektu jest ułatwienie pracodawcom znalezienia pracowników, stażystów i praktykantów, odpowiadających ich potrzebom kadrowym. Podczas targów oferujemy Państwu możliwość bezpośredniego kontaktu ze studentami i absolwentami. Uczestnicząc w targach, Państwa firma ma szansę zaistnieć w środowisku akademickim jako pracodawca dbający o interesy zarówno obecnych, jak i przyszłych pracowników. Z punktu widzenia studentów, Targi Pracy PB są wspaniałą okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą, możliwością zapoznania się z profilem działalności firmy oraz z zasadami prowadzonej przez nią rekrutacji.

Kontakt:
Biuro Karier Politechniki Białostockiej
ul. Zwierzyniecka 6/1 (D.S nr 4)

tel./fax: + 48 85 746 97 54
tel.kom.: +48 728 912 221