7 kwietnia 2017, piątek, 14:00 - 16:00
Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej
ul. Wiejska 45 A - Białystok
Szczegóły wydarzenia

Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej zaprasza Gimnazjalistów wraz z Rodzicami na DZIEŃ OTWARTY.

Kiedy?
7 kwietnia 2017 r. (piątek), w godz. 14.00-17.00

Gdzie?
budynek Liceum i Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej przy ul. Wiejskiej 45 A – Aula 12B

Harmonogram dnia otwartego w dniu 07.04.2017 r.:

14:00 – spotkanie z Dyrektorem Szkoły:

• prezentacja oferty edukacyjnej,
  • spacer wirtualny po pracowniach przedmiotowych,
  • omówienie profili klas w roku szkolnym 2017/18,
  • przedstawienie kadry nauczycieli,
  • odpowiedzi na zadawane pytania.

od 14:45 – hol przy auli B – prezentacja zajęć dodatkowych, kół zainteresowań, kół naukowych – forma wystawiennicza (stoiska , stanowiska, z prezentacjami uczniów)

15:00 – przejście do sal liceum, lekcje pokazowe – język polski, matematyka, język chiński
przejście na poszczególne wydziały Politechniki Białostockiej (Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska – lekcja chemii; Wydział Mechaniczny – lekcja fizyki, Wydział Informatyki – lekcja programowania, Akademickie Centrum Sportu – lekcja wychowania fizycznego)

strona internetowa LO PB: liceum.pb.edu.pl