Wschodnie Forum e-Biznesu „EastBiz”

25-09-2018
EastBiz

Jak skutecznie rozwinąć sprzedaż online na rynku globalnym? Jak zarabiać wysyłając SMS-y? Jak przygotować się do kampanii lead generation? To zaledwie część tematów, które zostaną poruszone podczas Wschodniego Forum e-Biznesu „EastBiz”. Są jeszcze wolne miejsca.

Wschodnie Forum e-Biznesu „EastBiz” to największa w północno-wschodniej Polsce dwudniowa konferencja, podczas której można porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, analizami i refleksjami na temat prowadzenia biznesu w internecie. Jak informują organizatorzy, EastBiz to nie tylko najciekawsze studia przypadków, warsztaty czy nowa wiedza. To przede wszystkim możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także networking w najczystszej postaci.

Konferencja rozpocznie się w piątek, 12 października, w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Sobotnia część warsztatowa odbędzie się na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej w Kleosinie.

Organizatorami Forum są: Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz EastCamp Białystok.

Szczegóły i program wydarzenia można znaleźć na stronie east-biz.pl.