DOM STUDENTA NR 3 „GAMMA” POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ

1-osobowe
2-osobowe
3-osobowe

Dom Studencki nr 3 ‘ GAMMA” to obiekt składający się z dziesięciu pięter. Pokoje są wyposażone w standardowe meble, tj.:tapczany, szafy ubraniowe, szafki kuchenne, stolik okolicznościowy, biurka, krzesła, półki wiszące oraz regały. Pokoje nie posiadają lodówek oraz innego sprzętu AGD. Wyposażone są w nakrycia i bieliznę pościelową (kołdra, poduszka, pokrowiec, poszewka, prześcieradło).
Pokoje wyposażone są w gniazda umożliwiające podłączenie się do sieci internetowej.

Na segment mieszkalny składający się z czterech pokoi przypada wspólna łazienka, w skład której wchodzą dwie umywalki, natrysk i toaleta.
Na każdym piętrze znajduje się ogólnodostępna kuchnia, wyposażona w kuchenki gazowe, zlewozmywak oraz stół.
Akademik udostępnia też do użytku dla mieszkańców pralnie, suszarnie i pomieszczenia do przechowywania rowerów.

W Akademiku znajduje się Klub Studencki “GAMMAJKA”, który wykorzystywany jest do organizowania przez mieszkańców akademików spotkań jak również imprez okolicznościowych.

W Domu Studenta nr 3 mieszczą się następujące biura i siedziby organizacji studenckich:

1. Chór Politechniki Białostockiej – pokój nr 2
2. Klub Studencki ” GAMMAJKA ” – pokój nr 3
3. Biuro Karier PB – pokój nr 7, 8, 9
4. Samodzielna Sekcja ds. Inwentaryzacji i Likwidacji Składników Majątkowych – pokój 10, 11, 13

Wydrukuj tą stronę